EN
KAPAT

Texworld Paris Fuarında We Teks Rüzgarı

Entegre tasarım, dokuma, baskı, boyama ve imalat anlayışı çerçevesinde, sosyal ve çevresel sorumluluklarının bilincinde üretim yaparak, en son teknolojiyle geliştirdiği tekstil aksesuarlarını başta AB ülkeleri olmak üzere; küresel pazarlara ‘Türk markası’ gururuyla ihraç eden WE TEKS, sektörün en büyük buluşma noktalarında adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor.

10-13 Şubat tarihleri arasında Paris’te dünyanın dört bir tarafından tekstilcilerin katılımıyla gerçekleşen, yeni trend ve modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu TEXWORLD Paris fuarına katılan WE TEKS, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ve katma değerli ürünleriyle, dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Marka Geliştirme Odaklı Çalışmalara Devam Edeceğiz 100’ü aşkın ülkeden profesyonel ziyaretçilerin katıldığı fuarın kendileri açısından son derece verimli geçtiğini kaydeden WE TEKS Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Işık, fuar süresince küresel müşteri talepleri doğrultusunda geliştirdikleri inovatif ve tasarım odaklı ürünlerle ülkemizi en iyi şekilde temsil etme gayretinde olduklarını söyledi.

TEXWORLD Fuarı süresince, başta yeni markalarımız Thoqart ve Lanjeron koleksiyonları olmak üzere; özellikle bayan ve erkek aksesuarlarında baskılı ve düz boyalı ürün gruplarından eşarp, şal, fular, bandana, mendil, saç aksesuarları ve el üretimi grubu olmak üzere farklı konseptlerde ziyaretçilerin beğenisine sunduklarını kaydeden İbrahim Işık, dünya standartlarında geliştirdikleri ürünlerin, ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi görmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Yoğun ilgi gören fuarda T.C. Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa ve İTO Başkanı Şekib Avdagiç’in de ziyarette bulunduğu standımızda tasarım stüdyomuzun hayata geçirdiği en özel koleksiyonlarımız zengin ve çeşitli desenleri, kullanılan kaliteli kumaşlar ile ilgi odağı oldu.

Yeni İş Bağlantıları Geliştirildi Fuarda, kendilerine ayrılan stantta dünyanın farklı ülkelerinden gelen misafirlerini ağırladıklarını aktaran İbrahim Işık, fuar süresince yeni iş bağlantıları geliştirme fırsatı yakaladıklarına vurgu yaparak, ihracatımıza, ülkemize ve sektöre değer katacak etkinliklere katılım sağlamaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.