EN
KAPAT

Neden We Teks?

Ürün Performansı

Ürünlerimizin teknik özelliklerini artırmak ve sizler için katma değer sağlayabilmek adına sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Yüksek Kalite

Üretim faaliyetlerimizi Kalite Yönetim Sistemi ve Sürdürülebilirlik ilkesi ile gerekliliklerine uygun şekilde yürütüyor ve geliştiriyoruz. Gelişen teknolojiyi takip ediyor, çevre ve ISG bilincini artırıyor ve sektördeki yenilikleri sürekli olarak gözlemliyoruz.

Teknik Bilgi

İşletmeniz için değerli bir kaynak oluyoruz. Dokuma, baskı, boyama ve konfeksiyon işlemlerindeki uzmanlık bilgimiz ile geliştirdiğimiz yenilikçi kumaş çözümleri, zorlu çalışmaların üstesinden gelebileceğimiz anlamına geliyor.

Uzman

Biz ne yaptığımız konusunda uzmanız. Müşterilerimizin zorlu uygulamalarda performans gösteren ve nitelikli ürünlere olan gereksinimlerine odaklanıyoruz.

Entegre Bir Yaklaşım

Entegre tasarım, dokuma, baskı, boyama ve imalat yaklaşımımız, tekstil ürünleri için ihtiyaçlarınızı daha hızlı, daha verimli ve daha uygun maliyetli bir şekilde yerine getirebileceğimiz anlamına geliyor.

Verimlilik

Hızlı üretim kabiliyetimiz ve entegre organizasyonumuz sayesinde mümkün olan en ideal maliyetli çözüm için tam istediğiniz gibi performans gösteren özelliklere sahip benzersiz ürünler üretiyoruz.

Şeffaflık

Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde her zaman şeffaflık ilkesini benimsiyoruz. Kurumsallaşmanın en temel ilkelerinden biri olan şeffaflık sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanıyor ve şirketimizi daha güçlü hale getiriyoruz.

Deneyim

Tekstil sektöründeki engin tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan sağlam bir temele sahip bir işletmeyiz. Her biri alanlarında deneyimli 300’den fazla personelimiz ile sizin ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

Lokasyon

Pazara girme hızı tekstil dünyasında hayati bir unsur haline geldiği için coğrafi konum stratejik öneme sahip oluyor. Lokasyonumuz ulaşım olanaklarının çeşitliliği ve odak pazarlara yakınlığı ile avantaj sağlıyor.

Esnek

Ürün ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle birlikte bir ortak olarak çalışıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre çözümler üretiyor ve kendi işinizin bir uzantısı olarak sizinle birlikte planlar yapıyoruz.