EN
KAPAT

Ekibimiz

Üretimin her evresini "bir harmoni içinde yönetebilmenin" sorumluluğunu yıllardır üzerimizde taşıyoruz.

20 kişilik genç ve dinamik tasarım ekibi birlikte toplamda 350 personelden oluşan ekibimiz, uyum içinde çalışarak müşterilerimize mümkün olan en iyi kalite ürünleri ve en iyi süreci sağlamaya odaklanmıştır.

TEKNİK BİLGİ

WE Teks olarak, kendimizi tekstil üretiminin en ileri noktalarına yerleştirme konusunda kararlıyız ve tekstil mühendislerimiz müşterilerimize mümkün olan en gelişmiş ürün ve işlemleri sunmak için sürekli çaba sarf ediyor.

Tekstil uzmanları olarak, iplik, dokuma, terbiye, boyama ve imalat konusundaki engin bilgilerimiz, sürekli artan teknik performans seviyelerine sahip ürün geliştirme ve üretme tutkumuzu tetiklemektedir.

 
 

DENEYİM

We Teks, tekstil üretimine yenilik getirme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Müşterilerimize ürünlerimizde giderek daha iyi performans seviyeleri, kalite ve katma değer sağlayacak şekilde süreçlerimizi sürekli iyileştirmeye teşvik ederek gurur duyduğumuz Tekstil Uzmanı konumumuzu sürdürüyoruz.

Global markalara tedarikçi olmanın getirdiği bu deneyim, bize müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama ve karşılama, onlara özel çözümler sağlamada yardımcı olacak uzmanlığı verir.  

UZMANLIK

Üretimimizin tüm alanlarında geniş bir bilgi birikimi oluşturan geniş bir yelpazede çalışanlar istihdam ediyoruz. Bu güç, müşterilerimize seçtiğimiz alanda paha biçilmez bir destek, uzmanlık ve kaynak sunmamızı sağlar.

Çalışmamızın niteliği, çalışanlarımızın çoğunun, uzmanlık bilgisine sahip yüksek vasıflı profesyoneller olduğu anlamına gelir. Tekstil alanında uzman olan ekibimiz, etkinliğimizi artırmakta, müşterilerimizin çalışanlarımızın bilgisine erişimden ve ürün çözümlerini müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlama yeteneklerinden faydalanmalarını sağlamaktadır.

 
 

HİZMET SÜRESİ

Çalışanlarımızın bazıları 10 yıldan fazla bir süredir bizimle birlikte çalışan bir kariyere sahip olup başarımızın en önemli altyapılarından birini düşük personel devir hızımızın oluşturduğuna inanıyoruz. Sadece müşterilerimiz için değil, gelecekteki yeteneklerimiz için de paha biçilmez bir kaynak oluşturan işimizdeki temel bilgi, deneyim ve uzmanlığı korumak performansımızın gurur verici bir göstergesidir.

Çalışanlarımızın en büyük varlığımız olduğuna inanarak, eğitim ve gelişime dayalı bizimle çalışan ekibimizin yararına yönelik politikalarımızı sürekli olarak gözden geçirip geliştiriyoruz.

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız