EN
KAPAT

ÜRETİM

We Teks; baskı, düz boya, dokuma, konfeksiyon, tasarım ve lojistik yapılanmasıyla tam entegre bir tesise sahiptir. Profesyonel ekip ve tam donanımlı teknolojik tesis ile değişen trendlere en hızlı şekilde uyum sağlayan kaliteli üretim gerçekleştirilmektedir. Çevre ve insana saygı felsefesi çerçevesinde üretim yapan We Teks, sektörün güvenilir ve inovatif üreticileri arasındadır.

Hem enerji verimliliği hem de etik üretim gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilen ekipmanlar kullanılarak üretim yapılmaktadır. We Teks, son teknolojiyi takip ederek, ürün kalitesinde olduğu gibi üretimde de uzman seviyeye ulaşmıştır.

ÜRETİM KAPASİTESİ

Hali hazırda faaliyet gösterdiğimiz 22 m² kapalı alanda baskı ve düz boya tesisine ilave olarak 7 m² dokuma, konfeksiyon ve lojistik yapılanmasıyla 350’den fazla personelimiz ile

Aylık olarak;

Dokuma kapasitemiz her ay 1,1 milyon metre
Baskı kapasitemiz her ay 5 milyon metre
Boyama kapasitemiz her ay 2 milyon metre
Dikiş ve paketleme kapasitemiz her ay 700.000 birim ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

AR-GE BİRİMİ

Pazar beklentilerini önceden görmek ve çözümler önerileri geliştirebilmek için AR-GE ve inovasyonun sürdürülebilir büyümenin vazgeçilmez unsurlarından olduğuna inanıyoruz.

Ulusal ve uluslararası iş ortaklarımızın rekabet güçlerini artırabilmeyi hedefleyerek, yenilikçiliğe dayalı çözümler üretme yönündeki kabiliyetimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Bu amaçla Ar-Ge ve son teknoloji yatırımlarına önem veren firmamız bilgi ve olanakların paylaşımının getireceği faydayı hedefleyerek yapılandırılan Ar-Ge birimimiz ile sürekli yeni tip ürün ve kumaşların takibini yapıyoruz.

TASARIM BİRİMİ

Tekstil ve hazır giyimde dünyanın son trendlerini takip eden tasarım, inovasyon ve kalite alanında “know how”a sahip tasarım ekibimizle hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hem fonksiyonel hem de estetik niteliklere sahip, nihai kullanıcıya veya müşterilerimizin isteğine yönelik inovatif ve konsept ürün tasarımları yapıyoruz.

Sektöründe fark yaratıp bir adım öne geçme motivasyonu ile şekillendirdiğimiz Tasarım birimimizle trendlere uygun, yaratıcı, yenilikçi ve özgün ürünler üzerinde çalışıyoruz.

KALİTE KONTROL BİRİMİ

Üretim süreci boyunca her aşamada, mümkün olan en yüksek kalite standartlarını sürdürdüğümüzden emin olmak için ürünleri titizlikle kontrol edip inceliyoruz.

Kalite güvence prosedürlerimiz, ürünler müşteriye teslim etmeden önce son kalite kontrolleri ile hammadde bileşiklerinin de dahil olduğu üretim sürecinin her aşaması boyunca yönetilmesini kapsar.

Boyama ve üretim süreçlerimiz, nihai ürünün sürekli olarak yüksek kalite standartlarımızı ve üzerinde anlaşılan müşteri spesifikasyonlarını karşılamasını sağlamak için çeşitli kontrol noktalarına sahiptir.