EN
KAPAT

Tarihçemiz

Günbatılı Tekstil olarak 1932 yılında, İstanbul’da Kurucumuz Ercan GÜNBATILI tarafından şal, eşarp ve kadın giyim üzerine kuruldu.

Kuruluşunda fabrikamız boyama ve ağartma yapan küçük bir fabrika iken sektörde istikrarlı büyüme, yılların getirdiği tecrübe ve Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim IŞIK’ın vizyonu ile bugün işletmemiz; 22,000 metrekare ana fabrika, 7,000 metrekare dokuma ünitesi ve büyük konfeksiyon alanına sahip dünyanın her yerine ihracat yapan global WE Teks şirketine evrildi.

Büyüme sürecimiz asla sonlanmayacak, dev markalarla kurduğumuz uzun soluklu ilişkilerin kendimize bir ödül olduğunun farkına vararak çalışıyoruz.

Kurulduğumuz ilk yıllardan beri sadece "en iyi bildiğimiz işi" yapıyoruz.

Ve dünyaca ünlü markalara üretim yaparken "vazgeçilmez olabilmenin" ancak onun karşılığını vererek gerçekleşeceğinin farkındayız.

87 yılı aşkın üretim tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak sağlam bir zemin üzerinde iş ilişkilerimizi inşa ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz ve onlara en iyi hizmeti vermek için yatırımlarımıza ve büyüme sürecimize sürdürülebilir adımlarla devam edeceğiz.

Değerlerimiz

 

DOĞRULUK ve GÜVENİLİRLİK

Doğruluk vazgeçilmez yaşam tarzımızdır. Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimiz, çalışanlarımız ve diğer kurum ve kuruluşlar ile olan ilişkilerimizde her zaman güven anlayışı içerisinde dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.
 
 

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Hedeflerimize ulaşmak için, iç ve dış tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya ve gidermeye çalışırız.

EŞİTLİK

Farklılıkları zenginlik olarak görür önemseriz. Farklı kültürlere saygı duyar yaş, cinsiyet, etnik köken, siyasal düşünce, felsefî inanç, din, fiziksel görünüm, sağlık ve benzeri sebeplere dayalı çalışma ve sosyal ortamımızda ayırım yapmayız.
 
 

YARATICILIK

Başarının temelinde yaratıcılık ve yenilikçilik yatar. Yeni ürünler, yeni süreçler geliştirerek fırsatları değerlendiririz. Yaratıcılık anlayışımız mükemmeli yakalamak için en önemli etkenlerdendir.

TAKIM RUHU

Başarılı olmada takım ruhunun önemine inanır, hedeflere ulaşmada birbirimize yardım eder ve takım olarak başarıyı yakalamaktan gurur duyarız.
 
 

İŞ GÜVENLİĞİNE VE ÇEVREYE DUYARLILIK

Yaşam için insan ve doğanın en önemli etken olduğuna inanır, çalışanlarımıza güvenli bir çalışma ortamı sağlar, çalışmalarımızda çevreye ve doğaya azami hassasiyet gösteririz.

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız