EN
KAPAT

Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba,

Tekstil ticaretinin altın kurallarının yazıldığı Sultanhamam’da başlayan hikayemiz, 30 yılı aşan tecrübe ile bugün sağlam temellere sahip entegre bir işletmeye dönüştü.

Faaliyetlerimizi kadın ve erkek aksesuarları, baskılı ve düz boyalı ürün grupları, eşarp, şal, fular, pareo, bandana, saç bandı ve mendil gibi tekstil ürünlerinin üretimine yoğunlaştırdık.

Tüm bu alanlarda sahip olduğumuz bilgi birikimiyle hem ülke insanına hem de ülke ekonomisine değer katmayı ve kalite sunmayı amaçladık. Bugün geldiğimiz noktada, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve takdir dolu yorumlarını duydukça bu yönde doğru adımlar attığımızı görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

WE TEKS isminin her zaman gurur duyacağımız bir marka olması ve bu markaya güvenen herkese en yüksek kaliteyi sunabilmemiz, bugüne kadar bizleri motive eden en önemli husus oldu.

Üretimin her evresini "bir harmoni içinde yönetebilmenin" sorumluluğunu yıllardır üzerimizde taşıyoruz. Yerel ve global tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için iş süreçlerimizi “müşteri odaklı" tasarlıyoruz.

Müşterilerimize en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve şirketimizde her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz.

Yaptığımız her iş bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan veriyor ve inanıyorum ki bu heyecan, başarıya açılan kapının en doğru anahtarı olmaya devam edecektir.

Saygılarımla…

 

İbrahim IŞIK
WE TEKS A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız