EN
KAPAT

Hakkımızda

Ticari hayatına 1932 yılında Günbatılı Tekstil olarak başlamış ve zamanla değişen piyasa beklentilerine uygun yatırımları yaparak müşteri memnuniyetini karşılamak ve sektöründe öncü olabilmek prensibi ile kendini sürekli güncelleyen ve ticari faaliyetlerini yerel bir şirket olmaktan global ölçeğe taşımak amacı ile 2018 yılı itibariyle We Teks San. Tic. A.Ş. ünvanını alarak değişim ve gelişimini sürdürmektedir.

We Teks bu değişim sayesinde yurt içi ve yurt dışı pazarlarında müşterilerin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayan, sağlam temellere sahip bir işletmedir.

We Teks, özellikle bayan ve erkek aksesuarlarında baskılı ve düz boyalı ürün gruplarından eşarp, şal, fular, bandana, mendil ve saç aksesuarları gibi konularda bir çok dünya markasına üretimini sürdürerek uzmanlaşmaya devam etmektedir.

We Teks, üretim kabiliyeti ve organizasyonu sayesinde kumaşın ham madde olan iplikten nihai ürün haline getirebilecek üretim parkuruna ve deneyime sahiptir. Ayrıca tasarım ve desen ekibi ile müşterilere yeni koleksiyonlar sunulmaktadır.

We Teks, gücünü müşterilerine vermekte olduğu kaliteli ve hızlı hizmetlerden almaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanıp, sınıfının en iyisi bir yaklaşım sunulması için çalışmalara devam edilmektedir.

İş birliği içerisinde olunan müşterilerin / hizmet verilen şirket ve markaların ihtiyaçlarını tam karşılama vizyonuyla güçlü bir marka olma yolunda ilerleyen We Teks, sahip olduğu patentli üretim teknikleri ve dikey entegrasyonundan aldığı güç ile kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkesini bir adım öteye taşımış; yeni ürün geliştirmeye, baskı ve düz boya alanlarında yenilikçi yaklaşımıyla ön plana çıkmaya odaklanmıştır.

WE TEKS’i sektöründe başarılı kılan bu yaklaşımdır.

VİZYON

We Teks olarak;

 • Takip etmek için değil, takip edilmek için çalışıyoruz.
 • Yeniliklerin öncülüğünü yaparak, teknolojik alt yapımızı, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli geliştirmek, ulusal ve uluslararası düzeyde kalıcı bir saygınlık kazanarak dünya tekstil sektöründe lider bir firma konumuna gelmektir.
 • Türk ve Dünya Tekstil Boya sanayisinde en kaliteli üretimi yapan, en güvenilir, uluslararası standartlarda bir tekstil şirketi olmak.
 • Üstün nitelikli ekibi, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla sektöründe model oluşturmak ve alanında referans gösterilen çağdaş kurumlardan biri olmak.
 • Ülkemizin uluslararası düzeydeki rekabet gücünü arttıran, üretimde dünya standartlarını belirleyecek güce ulaşan, teknolojiye uyumlu, doğaya ve insana saygılı bir dünya markası olmak.
 • Kurulduğumuz günden itibaren kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri, sürekli yenilenen teknolojiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak birikimlerimizi, bilgi ve tecrübelerimizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmak.

 

 
 

MİSYON

We Teks olarak;

 • Değişen teknoloji ve ihtiyaçların ışığında üretim, hizmet ve iletişim kalitemizi uluslararası standartlarda tutmak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak ülke ekonomisine, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir şekilde artırmaktır.
 • Sürdürebilir bir rekabette paydaşları için sürekli değer üreten ve kaynakları etkin kullanan, güvenilir, farklı ve saygın bir şirket olmak.
 • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetleri sunarak Türkiye Tekstil sektörünün geleceğinde var olmaktır.
 • Evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmaktadır.
 • Sermayemizi oluşturduğumuz insan ilişkilerimizle yerinde iş, aş sağlayacak göç ve güvenlik sorununu çözüp sosyal barışın devamlılığının sağlanmasını amaçlarız.
 • We Teks, ülkesi, müşterileri, çalışanları için güvenilirlik devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Gücümüzü aldığımız emekçilerimize güç katmayı hedefleriz.
 • Karşımıza çıkan her türlü engelin şeffaflığımızla üstesinden gelmek hedefimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

We Teks dokuma, baskı ve boyama faaliyetlerini Kalite Yönetim Sistemi ve Sürdürülebilirlik ilke ve gerekliliklerine uygun olarak yürütmekte ve geliştirmektedir.
Tüm faaliyetlerimizde;

 • Müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyetini ve güveni sürekli artırmak,
 • Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, Ar-Ge faaliyetleri ile ürün çeşitliliğini artırmak,
 • Baskı ve boya konusunda sektöründe yenilikleri takip etmek, öncü ve örnek bir işletme olmak,
 • Üretirken çevreye saygılı, kirlilik kaynaklarını kontrol altında tutan, İş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemek için iyileştirmeler yapan,
 • Çalışanlarının motivasyonunu, kalite – çevre ve İSG bilincini geliştirmek için eğitimler düzenlemek,
 • Kullandığı sertifikalı hammadde ve üretim şartları ile sürdürülebilir ve çevreye duyarlı ürünler imal etmek ilkelerini benimsiyoruz.
We Teks’in öncelikleri konusunda taviz vermediği, hedef ve stratejilerini belirlerken yapı taşlarını oluşturan değerler We Teks’in temelleri oluşturur.

 

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız